שואב אבק תעשייתי 3 מנועים 80 ליטר רטוב/ יבש BUTOLINI ITALY COLOMBO8.45 4500W
* התמונה להמחשה בלבד
  • מעל 25 שנות ניסיון
  • מקצועיות ואמינות
  • אחריות יצרן מלאה על כל המוצרים
לא ניתן לרכישה כעת
- שואב אבק תעשייתי 3 מנועים 80 ליטר עוצמתי מבית בוטוליני איטליה
- שואב אבק תעשייתי איכותי במיוחד עם 3 מנועים להפעלה בנפרד
- שואב אבק רטוב/ יבש לשאיבה של מים ואבק בקלות ובמהירות
- מצויד ב- 3 מנועים עוצמתיים 1500W כל אחד לעוצמה מירבית של 4500W!
- כולל מסנן לשאיבה יבשה !
- מגיע עם אביזרים לשאיבה רטובה
- עם מיכל גדול במיוחד של 80 ליטר!
- מתאים למגוון רחב של עבודות שאיבה מקצועיות וביתיות
- מתאים במיוחד למי שצריך שואב חזק לעבודות ללא צורך לרוקן את המיכל כל כמה רגעים
*ניתן לרכוש את כל חלקי החילוף והאביזרים
*יתכנו חיובים נוספים עבור משלוחים לאזורים מרוחקים (אילת/ערבה/שומרון וכדומה)
תכולת הערכה:
- X1 שואב אבק 3 מנועים 80 ליטר תעשייתי
- X1 שלושה מטרים של צינור שאיבה. לשואב
- X2 צינור שאיבה זוויתי ניקל
- X1 מגב
מפרט טכני:
- מתח: 220-240v\ 50HZ
- הספק: 4,500W