ברוכים הבאים לש.ע.ן | אספקה טכנית

חייגו אלינו 04-6330446 | 054-5819426

סטים מומלצים TapeTech

סטים מומלצים TapeTech


TapeTech – כלי עבודה מקצועיים באיכות חסרת תקדים

בש.ע.ן אספקה טכנית אנחנו עושים כמיטב יכולתנו בכדי להביא עד אליכם את המוצרים הטובים ביותר בתחום כלי העבודה והבנייה.
אנחנו יוצרים שיתופי פעולה עם חברות מובילות מכל העולם ומייבאים את המוצרים הכי שימושיים, אך גם עמידים, איכותיים וסופר-מקצועיים. 
שיתוף הפעולה הכל כך פורה עם חברת TapeTech האמריקאית הוביל לכך שהפכנו להיות היבואנים הבלעדיים של כלי העבודה שמשווקת החברה. כך אנחנו יכולים להציע לכם חוויית עבודה אחרת עם מגוון רחב של מוצרים כגון סכיני מריחת שפכטל, מוטות טלסקופים למריחת שפכטל ועוד המון אביזרי גבס.


למה דווקא TapeTech?

החברה עובדת עם משווקים ויבואנים בכל רחבי העולם ומייצרת מגוון עצום של כלי עבודה לכל תחום – בנייה, שיפוצים, נגרות, טיח ועוד מגוון רחב של עבודות. ההצע הרב שמספקת החברה מאפשר לנו להגדיל את המבחר של מוצרי בנייה שאנחנו מציעים לכם – שהם באמת בסטנדרטים הכי גבוהים שיש. 
המוצרים של TapeTech הם לא רק מוצרים מעולים, הם גם חכמים מאד. הם יוצרים שגרת עבודה נוחה יותר בשביל מי שעובד איתם באופן קבוע ומייעלים את שגרת היום. זוהי הסיבה שבחרנו לייבא את המוצרים של החברה ולהציע אותם ללקוחות שלנו מענף הבנייה, שמבינים ויודעים את החשיבות של כלי חכם, יעיל ואיכותי.


אז מה יש ל-TapeTech ולנו להציע לכם? 

סטים מיוחדים להדבקה, החלקה וטיפול בקירות:
TapeTech מצאה פתרון לאנשי מקצוע שרוצים לעבוד עם הציוד הטוב ביותר ולעשות את העבודה על הצד הכי טוב. סטים מיוחדים לעבודה – הדבקה, החלקה, מילוי פינות ועוד פונקציות שצריך למלא במהלך העבודה. הסטים המושקעים כוללים את כל מה שצריך כדי לבצע את תהליך העבודה המושלם ולעשות זאת בצורה הכי יעילה וקלה. 
בין הסטים תמצאו סט קומפלט מושלם שכולל בין היתר מדביק סרטים, מד ראנר, רולרים לפינות, פינישר לפינות, משאבות רגל, פיית מילוי למשאבות, קופסאות גימור, ידחת כוח לקופסת גימור, מוט מתכוונן לקופסת גימור ומוט הארכה מתכוונן, לצד מוצרים נוספים.
בנוסף אפשר לרכוש סטים ממוקדים יותר, לדוגמה סט החלקה ומילוי פינות שכולל מד ראנר, 2 פינישר לפינות, משאבת רגל מהירה ופיית מילוי למשאבה. 
לצד הסטים אנחנו מביאים את הסכינים המעולים של TapeTech. סכיני המריחה מגיעים במגוון גדלים ואורכים ומאפשרים מריחת שפכטל קלה ונוחה. לצד כל אלו אנחנו מספקים אביזרים משלימים ואביזרי גבס שמבטיחים עבודה נוחה.


ש.ע.ן אספקה טכנית – יבואן בלעדי של מוצרי TapeTech

אנחנו חושבים ומאמינים ששגרת עבודה בכל אתר בנייה צריכה להיות הרבה יותר חכמה. כדי לעשות זאת, אנחנו חייבים לשקול את כל הגורמים לפני שאנחנו רוכשים אספקה טכנית. כלי העבודה בהם אנחנו משתמשים צריכים להיות יעילים וקלים לתפעול, נוחים לשינוי והכוונה, בטוחים לשימוש ועמידים לאורך זמן, תוכלו לעבור על האתר ולמצוא מגוון רחב של כלי עבדוה כגון מלטשות גובה, שואבי אבק, מכונות שטיפה בלחץ, מחרצת בטון ועוד המון המון מוצרים הכי איכותיים, נוחים לשימוש והכי חשוב עמידים לאורך זמן.
המוצרים של TapeTech שאנחנו מייבאים לארץ באופן בלעדי, מוכיחים את עצמם באתרי הבנייה בכל רחבי העולם – ועכשיו גם בישראל. 

054-5819426