ברוכים הבאים לש.ע.ן | אספקה טכנית

חייגו אלינו 04-6330446 | 054-5819426

  • בית
  • קביים לעבודות גבס

קביים לעבודות גבס

קביים לעבודות גבס


עבודות גבס, שכפטל וטיח מספקות גם למי שלא ממש אוהב ללכת לחדר כושר, עבודה ספורטיבית מלאת אקשן ושורפת שומנים. במקרה של עבודות גבס, העבודה קשה במיוחד. לסחוב לוחות גבס, למדוד, להרים לגובה הנכון, לייצב ולמקם במקום הנכון. לדייק בכל תנועה, להגיע גם לגובה רב כדי שהתוצאה תהיה מדויקת. 

אצלנו בש.ע.ן אספקה טכנית תוכלו למצוא את האביזר הכי מתאים לעבודה האנרגטית הזו – מגוון דגמים של קביים לעבודות גבס שיעזרו לכם להתמקם נכון, לשמור על עבודה נוחה בגובה ולדייק בכל צעד עד להרכבת קיר הגבס המושלם. 

קביים לעבודות גבס DP – איכות, מקצוענות וניסיון במוצר אחד

חברת DP היא אחת החברות המובילות בעולם בתחום כלי העבודה וציוד העבודה. הבחירה שלנו בקביים לעבודות גבס של החברה היא בחירה בטוחה עבור הלקוחות שלנו. יציבות, משטח עמידה נוח ורחב, קפיצים מחוזקים מבית נורדייה ורצועות קשירה מקצועיות ששומרות עליכם לאורך כל תהליך העבודה. 
הקביים מגיעות במספר מידות שונות, מ-70 ס"מ במצב פתוח ועד ל-2 מטר בדגמים מסויימים, כך שניתן לבחור במוצר שהכי מתאים לעבודה השוטפת שלכם. 
יתרון נוסף של קביים לעבודות גבס הוא שהן מאפשרות עבודה בזוויות, לפי הצורך. הן מספקות כלי עבודה נוח לא רק לעבודות גבס, אלא גם כשאתם מתעסקים בשפכטל או בטיח. בסופו של דבר, הן הולכות איתכם לכל מקום ועוזרות לבצע כל פרויקט בדרך הכי מקצועית. 


מתכוננים לקנות קביים לעבודות גבס? אלו הכללים שלנו לרכישה נכונה

אל תתפשרו על האיכות: אנחנו מספקים קביים לעבודות גבס של DP שנחשבת לחברה איכותית מאד. למה חשוב איכותי? כי מדובר באמצעי בטיחות לכל דבר. כדי שתוכלו לעמוד, להתייצב ולעבוד בלי חשש חשוב שהמוצר יהיה מתוצרת הכי מקצועית שאפשר.

בידקו התאמה לשימוש שלכם: מחירי הקביים נעים בין כמה מאות לכמה אלפים, כל אחד מהדגמים מציע אופציות שונות, כאשר המחיר הגבוה מספק לא מעט אופציות בעבודה עם הקביים והמחיר הנמוך מציין שימוש בסיסי יחסית. חשוב לוודא שאתם בוחרים בדגם שמתאים לעבודה השוטפת שלכם ומעניק לכם הכי הרבה אפשרויות לעבודה נוחה ובטוחה. 

עובדים עם טיח ושפכטל – הקביים הן פתרון מעולה גם כאן: למרות שהן משווקות כקביים לגבס, אפשר להשתמש בכל אחד מהדגמים גם לעבודות טיח ושפכטל. אם אתם מבצעים עבודות שונות – כדאי לרכוש את הקביים ולעבוד איתן באופן קבוע. 


קביים לעבודות גבס רוכשים רק בש.ע.ן אחזקה טכנית – וזה בדיוק הזמן

לא צריך להתלבט יותר מדי כדי לקנות אביזר שישמש אתכם לאורך שנים. אנחנו בש.ע.ן מזמינים אתכם להנות מדגמים שונים של קביים לעבודה נוחה, בטוחה ומקצועית. מוצר מצוין שילווה אתכם לאורך זמן. 
אם אתם זקוקים לעזרה בבחירת המוצר המתאים לכם, צרו איתנו קשר והמומחים שלנו ישמחו לעזור לכם ולהמליץ לכם על עוד מגוון רחב של מוצרים במבצע כגון: מלטשת גובה, איירלסים, סכני מריחת שפכטל ועוד...

054-5819426