ברוכים הבאים לש.ע.ן | אספקה טכנית

חייגו אלינו 04-6330446 | 054-5819426

  • בית
  • סכיני מריחה BEROX PERT

סכיני מריחה BEROX PERT

סכיני מריחה BEROX PERT


כל מה שכדאי שתדעו על סכיני מריחת שפכטל לפני שבוחרים את האחד שלכם בין אם אתה מרסס את השפכטל לבין אם אתה מורח 

תם עידן "מרקם קליפת התפוז"

ידית אחיזה לסכני שפכטל

מחזיק סכינים למריחת שפכטל אין דבר יותר מעצבן, בין אם אתה שיפוצניק חובבן שמשפץ את הבית או איש מקצוע, להגיע לשלב מריחת השפכטל ולגלות שהכלים המיושנים שלך כב
ר לא מייצרים את התוצאה הכי טובה.
מהי בעצם תוצאה טובה? מהניסיון שלנו בש.ע.ן אספקה טכנית שפכטל טוב הוא כזה שמותיר תוצאה חלקה ונקייה, בלי בליטות ושלא צריך אחר כך לשייף ולהחליק יותר מדי. 
כדי לדייק, אנחנו ממליצים לרכוש סכיני מריחת שפכטל איכותיים שמציעה חברת BEROXPERT  גרמניה אותם אנו משווקים, אשר משמשים לא מעט אנשי בנין ושיפוץ שקונים אצלנו את המוצרים וכלי העבודה שהם צריכים באופן קבוע. 

אז איך תבחרו מבין כל הסכינים שמוצעים באתר? 

דיוק במריחה: זה הדבר הכי חשוב בקניית סכיני מריחת שפכטל מקצועיים. אנחנו רוצים לדייק בכל פעולה ולהגיע לתוצאות הכי חלקות ומדויקות. הסכין צריך לשאת מספיק חומר שימלא את החורים או ייצור 
קיר חלק, בהתאם לצורך. הסכין צריך לדייק במריחה של החומר, בעיקר אם מדובר באיש מקצוע שמבצע את העבודה, אבל גם כשמי שאוחז בסכין הוא חובבן. 
אורך ורוחב מתאימים: כמו שתוכלו לראות בקטלוג שלנו, יש שפע של אפשרויות לקניית סכיני מריחת שפכטל. כדאי לבחור בסכין שיכולה לשמש אתכם לאורך זמן. לבחור בסכין שמתאימה גם לחורים קטנים וגם לאזורים גדולים יותר, כדי שלא תצטרכו לבזבז זמן בעבודה. אפשר כמובן לרכוש כמה סכינים, בהתאם לצורך ולשלב ביניהם במהלך העבודה. 

איכות: כשמדובר על מוצרים של  חברת  BEROXPERT  גרמניה אותם אנחנו מייבאים באופן בלעדי לישראל, אנחנו מדברים על נירוסטה הייחודית בעולם EINOX) ) בעלת גמישות התאמה לקיר ויחד עם זה עמידה כמעט לכל לחץ המופעל עלייה בעת המריחה בין אם אתה אוחז אותה ביד אחת או בשתי ידיים הסכין תפעיל לחץ קבוע על הקיר לכל אורך הסכין ולא תשאיר אחריה סימני מריחה ( התוצאה =  קיר חלק ביותר).
יחד עם הידית אחיזה הנוחה והארגונומית ניתן לרכוש מוט טלסקופי שמגיע עד לאורך של 2 מטר ומאפשר את המריחה בקירות גבוהים ובתקרות בקלות רבה ובמקצועיות ואין צורך בטיפוס על סולם והעבודה יכולה להתבצע בקלות ובמהירות בבטחה מהרצפה.
לא צריך לדבר יותר מדי על איכות. החברה הבינלאומית הזו מוכרת את כלי העבודה שלה בכל רחבי העולם בזכות העמידות שלהם, החומרים החזקים מהם עשויים הכלים, תו האיכות ותווי התקן על כל מכשיר. גם סכיני המריחה של  BEROXPERT  גרמניה עומדים בסטנדרטים הכי גבוהים שלה, וגם שלנו. 

איזה אביזרים נלווים כדאי לכם להכיר?

אחד האביזרים הכי יעילים למריחת שפכטל הוא מוט טלסקופי. המוט מאפשר לכם דיוק רב במריחה ואחיזה טובה יותר בסכין. ניתן לכוונן את המוט מזויות שונות ולדייק את המריחה אפילו יותר. 
לצד סכיני מריחת שפכטל ומוט טלסקופי, כדאי כמובן להכין מראש ציוד מגן שיעזור לכם לשמור על הניקיון. בגדי עבודה נוחים שמגינים על העור, משקפי הגנה במידה ואתם מורחים שפכטל על אזורים גבוהים או על תקרות וכפפות מגן. 
מוט טלסקופי למריחת שפכטל
מוט טלסקופי לסכני שפכטל

סכיני מריחת שפכטל של BEROXPERT   גרמניה – ביבוא בלעדי של ש.ע.ן אספקה טכנית

כשהתחלנו לעבוד עם חברתBEROXPERT  גרמניה ולייבא ארצה את כלי העבודה שלה, היה לנו ברור שאנשי המקצוע שעובדים איתנו באופן קבוע יהנו מהסכינים האיכותיים של החברה. בחרנו להביא מגוון דגמים שונים של סכיני מריחת שפכטל, כדי שתוכלו לבחור מביניהם את אלו שהכי יתאימו לעבודה שלכם. 
הצוות שלנו, עם המון ניסיון ועם השירות הכי טוב שאפשר לתת, מחכה לכם לכל התייעצות ושאלה ויוכל לעזור לבחור את הסכין הכי טוב למריחת שפכטל בפרויקט שלכם. 

במקביל חברת ש.ע.ן אספקה טכנית היבאונים הבלעדיים של סכיני מריחת שפכטל מבית TapeTech.

054-5819426