ברוכים הבאים לש.ע.ן | אספקה טכנית

חייגו אלינו 04-6330446 | 054-5819426

  • בית
  • מרססי צבע מקצועיים

מרססי צבע מקצועיים

מרססי צבע מקצועיים


מרסס צבע חשמלי מקצועי - כל היתרונות והטיפים מאיתנו

"קיצור תהליכים" – ככה אנחנו קוראים לזה. לקחת ביד מכשיר חכם שמרסס את הצבע בצורה מושלמת על הקיר והופך את כל העבודה למהירה הרבה יותר. הרי פעם היינו צריכים להתכופף, לשים קצת צבע על המברשת או הרולר, להתחיל לעבוד בתנועות הכי מקצועניות שלנו ולחזור על הפעולה כמה וכמה פעמים. 
בזכות כלים כמו מרסס צבע חשמלי מקצועי אנחנו יכולים לעשות את העבודה בצורה מקצועית בלי כאבים בידיים ולכלוך מסביב. הכי נקי, הכי מקצועי, הכי יעיל. 


איך בוחרים מרסס צבע חשמלי מקצועי?

הכותרת רומזת על הדבר הכי חשוב בבחירת מרסס הצבע – שיהיה הכי מקצועי שאפשר. הוא צריך להגיע מיצרן איכותי שצבר ניסיון בייצור מרססי צבע ויודע כיצד העבודה מתנהלת. מרסס צבע צריך להיות מדויק ככל האפשר, ורסטילי ומגוון וגם קל לתפעול. 
אחד הדברים הכי חשובים כשבוחרים מרסס צבע חשמלי מקצועי הוא ההספק. חישבו היטב האם אתם עומדים לצבוע שטח גדול ורוצים הספק משמעותי או זקוקים להספק קטן יחסית כדי לצבוע שטח קטן. ההספקים של מרססי הצבע נעים בין 3-12 ליטר צבע בדקה, לפי הצורך. 
עוד דבר חשוב הוא המחשבה מאחורי המרסס. האם תוכלו לשלוט בעוצמה לפי הצורך? כדאי! מרססי הצבע ואיירלסים של ש.ע.ן אספקה טכנית מאפשרים שליטה על עוצמת הריסוס. כך תוכלו להתאים בין עוצמת הריסוס ובין מאפייני הצבע – דליל או סמיך. 

כמה טיפים מאיתנו לשימוש נכון במרססי צבע שלנו:
מרסס צבע חשמלי מקצועי הוא אמנם כלי עבודה פופולרי בקרב אנשי המקצוע, אבל צריך לצבור ניסיון בהפעלה שלו כדי לעבוד נכון ומדויק. כמה טיפים מאיתנו שיעזרו לכם לעשות עבודה טובה:
השתמשו במרסס צבע עם הספק נכון: כבר דיברנו על הספק ועל שליטה בעוצמה. תפעילו שיקול לגבי סוג הצביעה, שטח הצביעה וסוג הצבע שבו אתם משתמשים. יש כמובן הבדל בין צבע חיצוני לפנימי ובין סוגי צבעים אחרים. 
תתארגנו על הציוד הנכון: לא מספיק לעבוד עם מרסס צבע חשמלי מקצועי אלא גם עם ציוד טוב שיוכל להפוך את העבודה ליותר נקייה. ציוד מגן עבורכם, כולל סרבל ומסכה, לצד ציוד שמגן על הרצפה או על כל אזור אחר בחדר במהלך הצביעה. 
תקראו טוב את הוראות השימוש בפעם הראשונה: מרססי צבע קלים לתפעול אבל כדאי להכיר אותם קצת לפני שמרססים באמצעותם על שטח גדול. תקראו את ההוראות, תתנסו ותתחילו לעבוד!

למה לקנות מרססי צבע דווקא בש.ע.ן? 
ש.ע.ן אספקה טכנית היא כתובת קבועה לעוסקים במלאכה, אנשי בניין, שיפוצים, מומחים לצביעה מכל הסוגים ועוד. אנחנו מלווים את החברות הגדולות בתחום הבנייה, קבלנים, מעצבים, שיפוצניקים וצבעים שנעזרים בציוד שלנו בכל רחבי הארץ. 
בנוסף, אנחנו נמצאים שם עם תיקים עמוסים בניסיון ויכולים לעזור ולייעץ בבחירת הפריטים הנכונים לכם, ממרססי הצבע, מלטשות גובה, מלטשות שפכטל, מוטות ערבול למקדחה ועד לציוד הנלווה. ובסוף – אי אפשר שלא להתייחס למחיר, שמגיע כמחיר יבואן נוח שלא תמצאו באף מקום אחר.

054-5819426