ברוכים הבאים לש.ע.ן | אספקה טכנית

חייגו אלינו 04-6330446 | 054-5819426

  • בית
  • מכונות שטיפה בלחץ - גרניק

מכונות שטיפה בלחץ - גרניק

מכונות שטיפה בלחץ - גרניק


כל פרויקט בנייה, קטן או גדול, כרוך בדרך כלל בלא מעט לכלוך. אבק, כתמים, לכלוך קשה, חומרי בנייה בכל מקום והתוצאה הסופית הופכת מטושטשת כשאי אפשר לראות מעבר ללכלוך. מכונות שטיפה הן הפתרון הטוב ביותר לניקוי לאחר שיפוץ או לאחר כל פרויקט בניה אחר. אצלנו בש.ע.ן אספקה טכנית תוכלו למצוא מבחר גדול של מכונות שטיפה שישמשו אתכם באופן קבוע לניקוי לאחר העבודה. 


מכונות שטיפה בלחץ מים

שני סוגים עיקריים של מכונות שטיפה בלחץ תמצאו בש.ע.ן אספקה טכנית. הראשון הוא מכונות שטיפה בלחץ קיטור והשני הוא מכונות שטיפה המשתמשות בלחץ מים. הסוג השני מגיע במספר דגמים שונים, שנבדלים זה מזה בלחץ המים ובאבזור. 
מכשיר שטיפה בלחץ מים חמים מאפשר לכם לסלק לכלוך עיקש, לחטא את האזור עם המים החמים, להציף כמות גדולה של מים חמים במידת הצורך ולהבטיח ניקיון מדויק או שטיפה של האזור בצורה הטובה והמקצועית ביותר. 
מכונות שטיפה אלו מאפשרות ניקוי יעיל גם בבחינת חסכון בזמן. ניתן לשטוף שטחים גדולים יחסית במינימום זמן ומאמץ, בזכות לחץ המים החזק במרבית המכשירים. 
רכישת מכשיר שטיפה בלחץ מים אצלנו פירושה הבטחה לטווח ארוך. המכשירים שלנו מבית חברת Lavor ידועים באיכות, בעמידות לאורך זמן ובעבודה היעילה שהם מספקים לאנשי מקצוע וגם לחובבי עבודה ושיפוצים. 

מכונות שטיפה בלחץ קיטור          

היתרונות של הקיטור ידועים כשמדובר בניקיון של בתים ומשרדים. מכונות שטיפה בלחץ קיטור מחטאות, מנקות ומותירות משטחים נקיים מאד. ניתן לנקות בקיטור כל משטח, מקרמיקות ועד זכוכית, ריצוף וקירות – ולהנות מתוצאה מושלמת. 
השימוש בקיטור הוא עוצמתי ובש.ע.ן תמצאו מספר מכשירים שמציעים לחצי קיטור שונים וכן ציוד נלווה שיכול לתרום לנקיון. התוצאה הסופית עומדת בפני עצמה ומוכיחה בכל פעם מחדש עד כמה קל ופשוט יותר להשתמש במכשור מקצועי, שמגיע מהיצרנים הטובים ביותר ומשווק על ידי חברה המתמחה באספקה טכנית וכלי עבודה לאנשי מקצוע. 


מכונות שטיפה של ש.ע.ן אספקה טכנית – תנו להן לעשות את העבודה בשבילכם

בין אם אתם מנהלים אתר בנייה שעומד בפני ליטושים אחרונים, עובדים על שיפוץ של בית או אפילו חדר אחד, רוצים להבטיח שהלקוחות שלכם יקבלו את התוצאה הסופית הטובה ביותר, או נזקקים לשטיפה במהלך כל עבודה אחרת, הגיע הזמן להשתדרג ולהבטיח תהליך הרבה יותר יעיל. 
אנחנו מציעים לכם מכונות שטיפה בלחץ מים או קיטור במגוון נפחי וואט, מ-1500W ועד ל-2800W. כל המכונות מצוידות במגוון אפשרויות, שיקלו על העבודה שלכם ויבטיחו תוצאה נקייה ומושלמת. 
בפעם הבאה שאתם עומדים בפני פרויקט שיפוץ או בנייה ורוצים להבטיח את הליטוש האחרון והניקיון המושלם בסוף העבודה, אל תוציאו את חומרי הניקוי והמגבונים. הציעו ללקוחות שלכם ניקיון מקצועי בסוף העבודה.

אנחנו כאן כדי לסייע לכם לבחור את המוצר המתאים עבורכם – אז צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם. 

054-5819426