ברוכים הבאים לש.ע.ן | אספקה טכנית

חייגו אלינו 04-6330446 | 054-5819426

  • בית
  • מוטות עירבול

מוטות עירבול

מוטות עירבול


אחד מיסודות ההצלחה לעבודה ברמה גבוהה מתחיל בערבוב ע"י מוטות ערבול מקצועיים ותוצאת הומוגניות החומר תלויה בערבוב. 

עם השנים למדנו כל כך הרבה על קניית מוטות ערבול לבטון לצבע ולמלט נשמח לתת לכם כמה טיפים בדרך לבחירה במוט ערבול הנכון. מערבל דבק


מוטות ערבול. נדמה שזה מוצר שלא ממש צריך להקדיש לו זמן. הבחירה היא פשוטה, פשוט קונים מוט ערבול שמתאים לסוג החומר שאתם רוצים לערבל ויוצאים לדרך. בעצם, מדובר בכלי עבודה לכל דבר, שאם אתם צובעים, משפצים, מורחים בטון או מלט ועובדים בבניין באופן כללי חשוב שתכירו ותדעו לבחור בו. 

שימו לב לחומר שבו אתם משתמשים

מכירים את זה שאתם מגיעים למחסן כלי עבודה ישן, של בנאי חובבן או שיפוצניק מבוגר, ומוצאים שם מוטות ערבול שונים ששימשו להמון חומרים? אותו מוט ערבול שימש במשך שנים לערבול של צבע חדש לקיר, להכנת מלט או לערבול בטון. אנחנו חושבים שכדאי להפריד. 
כשאנחנו מערבבים צבע, זה תהליך שונה לגמרי מערבול של בטון. מוטות ערבול למלט או בטון או מערבל דבק צריכים להיות חזקים יותר, בגלל שהחומר סמיך וקשה יותר לעבודה. מוט ערבול צבע הוא קליל יותר. לכן כדאי להתייעץ עם ש.ע.ן אספקה טכנית לפני שאתם קונים את המוט ערבול ולא לפחד לשאול בחנות לפני שאתם משלמים, גם אם נדמה לכם שמדובר בשאלת קיטבג.

בידקו ממה עשוי מוט הערבולמוט ערבול

עוד שאלה שלפעמים נדמה שממש לא צריך לשאול, אבל היא חשובה. מוט ערבול מכל סוג צריך להיות עשוי ממתכת איכותית, שלא צוברת חלודה ולכלוך, לא מתכופפת ונשארת יציבה. בגלל שלפעמים נכנסים לתהליך הערבול נוזלים וכימיקלים שונים, צריך להקפיד לקנות מוטות ערבול שיחזיקו מעמד ולא יקבלו קורוזיה. 
אפשר למצוא היום מוט ערבול צבע מנירוסטה או אלומיניום ולבחון את החוזק והעובי של המוט לפי הדגם, במיוחד אם אתם מחפשים כאלו שמתאימים לבטון, מלט וחומרים דחוסים אחרים. 

תדעו למה מתחבר המוט 

יש אינספור סוגים של מוטות ערבול שנבדלים זה מזה גם בחיבור שלהם. יש מוטות שמתאימים לחיבור לפטישון, מערבל דבק, אחרים מתאימים לחיבור למברגה קטנה יחסית ויש מוט מערבל למקדחה בעוצמות שונות. לפני שאתם קונים מוטות ערבול לבטון או לצבע, תחשבו לאן אתם רוצים לחבר את המוט ערבול כדי להעצים את תהליך הערבול. כל כלי עבודה חשמלי מציע עוצמת ערבול אחרת. 

מה קוטר הלהב שאתם צריכים

מוטות ערבול נבדלים זה מזה גם בקוטר להב הערבול. אם אתם צריכים לערבל חומר רב, כדאי לבחור בקוטר גדול כדי להגיע לכל אזור במיכל הגדול. אם מדובר בערבול צבע בכמות קטנה, תוכלו לבחור מוט ערבול צבע בקוטר קטן שיאפשר לכם להשתמש במיכל קטן לערבול. קוטר של להב ערבול מתחיל בדרך כלל ב-100 מ"מ ויכול להגיע גם ל- 200, בהתאם לעוצמה ולסדר גודל של הפרויקט. 


מגוון מוטות ערבול מחכים לכם אצלנו בש.ע.ן אספקה טכניתמוטות ערבול למלט

אתם כבר יודעים שאצלנו אפשר למצוא את כל המוצרים שאתם צריכים מכלי עבודה פשוטים ועד איירלסים ומלטשות גובה ועוד מגוון כלים מקצועיים ואיכותיים, כדי להנות מפרויקט בנייה או שיפוץ מוצלח. מגוון מוטות ערבול לבטון למלט ולצבע מחכים לכם אצלנו והם האיכותיים והטובים שתמצאו. אנחנו כאן כדי לעזור לכם למצוא מוט ערבול מצוין, שישמש אתכם לאורך זמן. 

054-5819426