ברוכים הבאים לש.ע.ן | אספקה טכנית

חייגו אלינו 04-6330446 | 054-5819426

  • בית
  • כלי גינון NOVEX

כלי גינון NOVEX

כלי גינון NOVEX


הכירו את כלי הגינון המעולים של חברת NOVEX

כלי גינון הם מבין הכלים הנושאים בבלאי הגדול ביותר, זאת עקב היקף השימוש הרב שנעשה בהם, בין אם במסגרת פרטית ובין אם ציבורית. נתון זה מחייב לבחור בכלי גינון איכותיים ועמידים שיחזיקו לתקופה ארוכה. חברת נובקס (Novex) היא מבין היצרניות המובילות של כלי גינון, ובדיוק מעצם עובדה זו אנו גאים להציע לכם ליהנות ממוצריה. חברת ש.ע.ן אספקה טכנית מספקת מענה למגוון גדול של צרכי גינון, הן למגזר הפרטי והן לתעשייתי, בהתאם לדרישת הלקוח. 
מוזמנים להכיר, אלו הם חלק מכלי הגינון מבית חברת Novex העולמית:
 

מזמרות ומגזמות גובה: 

מזמרות הן ללא ספק מכלי הגינון אותן יד להחשיב בגדר Must בכל גינה. בנוסף, ובאם נעלה את  הרף – החברה מציעה סדרת מגזמות גובה ממונעות (2 פעימות, בתערובת שמן + דלק) להשגת תוצאות איכותיות ביותר. מגזמות אלו הן בעלות אביזר מתכוונן 180 מעלות, המאפשר גזימה בזוויות מורכבות ביותר. כלי גינון Novex מאופיינים במשקל מופחת, אשר בא לידי ביטוי גם במזמרות ממונעות מסוג זה.כלי גינון
 

 מסורי שרשרת: 

מחלקת כלי הגינון מבית Novex עושה חיל גם בתחום מסורי השרשרת. החברה מציעה מגוון דגמי מסורי שרשרת מונעי בנזין בעלי גוף חזק עשוי אלומיניום, אשר מהווה ייתרון משמעותי בדמות משקל מופחת. 
 

חרמשים גוזמי שוליים:

קשה לעמוד בפני כלי הגינון של Novex, ובמיוחד בפני חרמשי החברה. החברה מציעה מגוון חרמשים בעלי מנועי 2 פעימות (תערובת: שמן + דלק) ובהספקים שונים. יתרון גדול המצוי בחרמשי החברה הוא במשקלם – כ-6כלי גינון novex ק"ג כולל אביזרי גיזום.
 

מפוחים:

מפוחי האוויר מבית נובקס מבטיחים עוצמה בלתי מתפשרת וכזאת שלא תשאיר אף עלה אדיש. החברה מציעה מגוון גדול של מפוחים בנפחי מנוע משתנים המספקים מהירויות אוויר שונות – מהם ניתן לבחור בהתאם למשימת הניקיון מולה אתם עומדים. בין אם אתם מעוניינים במפוח בעל עוצמה מופחתת יחסית לשימוש בחצר הגינה בבית, או כזה לשימוש ציבורי, צוות המומחים שלנו ישמח להציע לכם את הפתרון האופטימלי.

גוזם גדר חי:

 עוד מבית כלי גינון Novex ניתן למצוא גוזם גדר חי ממונע ובעל עוצמה רבה. הגוזם מתהדר במנוע עוצמתי (22.5 סמ"ק), בעל אורך להב של 700 מ"מ ומערכת גיר ממוסבת. יחד עם נתונים מרשימים אלו, מדובר במערכת פשוטה וקלה במיוחד לתפעול. 
 
חברת ש.ע.ן אספקה טכנית גאה להציג לכם מגוון גדול ומעניין של כלי גינון מבית חברת נובקס (Novex). בין אם מדובר על מזמרה פשוטה, חרמש או אחר, המקור שלכם לכלי גינון הוא אצלנו. צוות המומחים שלנו ישמח להבין יחד אתכם את הצורך המדויק שלכם ולהתאים עבורו את הפתרון המושלם. למידע ופרטים נוספים בנוגע לכלי גינון מבית Novex הרגישו בנוח לפנות אלינו.

054-5819426